Treść główna

Referencje

ZW Automation ma u Nas kilka dużych i trudnych realizacji. Z wszystkiego wywiązali się w 100% rzetelnie i terminowo. Firmę ZWA cechuje duża dostępność i chęć do dzielenia się wiedzą. Nigdy nie było problemu, żeby wspierali Nas osobiście lub telefonie już po zakończeniu projektu. Współpraca z tą firma to gwarancja sukcesu.

Dariusz Sikorski, Krajowa Grupa Spożywcza „Cukrownia Kluczewo”

Z firmą ZW Automation współpracujemy od samego początku ich powstania. Zawsze mogliśmy liczyć na ich umiejętności i zaangażowanie. Zlecając zadania z obszaru prefabrykacji szaf i programowania wiemy, że dostarczą usługę najwyższej jakości. Mogę ze spokojem polecić tą firmę jako integratora i partnera w biznesie.

Erwin Kujawski, Kaercher Polska

Niekonwencjonalne podejście i spryt są tym czego szukaliśmy. Nasze wspólne projekty często cechują się dużym prototypowaniem i budowaniem maszyny od zera. ZW Automation świetnie sprawdza się w roli partnera z zakresu Automatyki który podpowie, ale i dopasuje się do koncepcji. Wspólnie z ZWA możemy prowadzić projekty dla najbardziej wymagających klientów.

Szymon Makowiecki, SAWA Konstrukcje Metalowe

Z panem Maciejem (prezes firmy ZW Automation) współpracujemy już od wielu lat. Rozpoczynaliśmy od małych projektów i budowania zaufania. Aktualnie powierzamy firmie ZWA duże i skomplikowane projekty automatyki. Nasza współpraca jest bardzo dobra a podejście, wiedza i kompetencje to gwarantuje sukces i zadowolenie obu stron.

Jarosław Markiewicz, Stanley Fastening Systems Poland

Praca z Maćkiem Włodarczykiem i cała firma ZW Automation to czysta przyjemność. W naszych projektach liczy się elastyczne podejście, szybka decyzja i OLBRZYMIE wsparcie po sprzedażowe a to wszystko zapewnia Nam firma ZWA. Realizowaliśmy wspólnie wiele projektów w całej Europie i nigdy nie było problemu z błyskawiczną odpowiedzią na potrzebę Klienta Końcowego. Szczerze polecam tą firmę!

Frank Schulz, Jürgen Klose Industrietechnik GmbH

Żeby realizować wspaniałe projekty, trzeba stale wyprzedzać konkurencję. Wymaga to ciągłej pracy nad rozwijaniem kompetencji zespołu, budowaniem kompleksowej, innowacyjnej oferty i to właśnie wyróżnia ZW Automation. Praca z nimi to czysta przyjemność, w każdym projekcie wykazują się dużą aktywnością, podejmują słuszne decyzje i nie boją się ryzyka.

HTC Group, Rob Raeymaekers

Powrót na górę strony