Treść główna

Obszary działania

Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz usług związany z automatyzacją, modernizacją, serwisem oraz doradztwem z zakresu automatyki przemysłowej. Spośród konkurencji wyróżnia nas kompleksowość oraz jakość wykonywanych usług.

Nasze realizacje

Branże

Oil&Gas

Unikalne doświadczenie zdobyte podczas wdrożeń bezpiecznych i nowoczesnych technologii w przemyśle rafineryjnym, chemicznym, zaowocowało uzyskaniem wyjątkowych kompetencji kadry inżynierskiej. Wykorzystując wiedzę specjalistyczną zdobytą na dużych instalacjach, jesteśmy w stanie zaoferować usługi w obszarze F&G, IFSMS czy ESCS – nawet w odległych lokalizacjach.

Oil&Gas
przemysł farmaceutyczny

Farmacja

Udział jako podwykonawca w bardzo dużych projektach pozwoliło nam poznać specyfikę produkcji przemysłu farmaceutycznego. Uruchamiając nowe linie pakowania, sortowania i paletyzacji znacząco wzbogaciło doświadczenie naszych inżynierów. Projektując, prefabrykując i uruchamiając projekt aktywnie uczestniczymy w całym procesie oraz walidacji.

Myjnie Cystern-wewnętrzne

Myjcie cystern samochodowych, kolejowych, kontenerów czy nawet statków masowców to nasze oczko w głowie. Dzięki naszemu wysoce wykwalifikowanemu zespołowi projektowo-inżynierskiemu, projektujemy, montujemy wszystkie komponenty i części automatyki instalacji wymagane do wewnętrznego czyszczenia zbiorników. Jesteśmy od momentu uzdatniania wody czy technologii wysokociśnieniowych po automatyzację instalacji, od technologii bezpieczeństwa i ochrony środowiska po dostosowane do indywidualnych potrzeb IT. Dostarczanie gorącej wody i pary, dozowanie detergentu.

Myjnie Cystern
przemysł spożywczy

Przemysł Spożywczy

Branża ta to bardzo trudny i rozbudowany proces produkcyjny. Projekty takie składają się z wielu obszarów produkcji. Nasz Dział Automatyki Przemysłowej od wielu lat realizuje przedsięwzięcia w oparciu o systemy klasy DCS (np. PSC7) praktycznie we wszystkich branżach przemysłu. Przedsięwzięcia realizujemy kompleksowo w systemie „pod klucz” na terenie całej Polski i poza granicami. Aktualnie obszar ten to nie tylko systemy DCS ale też Wirtualizacja i Cyberbezpieczeństwo.

Motoryzacja (produkcja Baterii)

Innowacyjność i wykorzystanie najnowszych technologii to jest to co Nas napędza. Tak właśnie jest w tej branży, gdzie produkcja samochodów elektrycznych a co za tym idzie baterii stale się rozwija i przyspiesza. Nasze innowacyjne podejście do stawianych zadań, wykorzystanie najnowszych technologii oraz znajomość procesu pozwalają nam na realizację stawianych zadań na najwyższym poziomie, zgodnie z wymaganymi terminami.

produkcja baterii samochodowych
przemysł lotniczy

Przemysł Lotniczy

Producenci bazują nie tylko na wykwalifikowanej kadrze technicznej, ale również na nowoczesnych i solidnych liniach produkcyjnych, niezawodnych maszynach przemysłowych, rozbudowanej robotyce i automatyce przemysłowej. ZW Automation oferuje komplet usług z automatyki i robotyki – pełne zaplecze i unikalne rozwiązania dla branży lotniczej.

AGD i Producenci Narzędzi

Nasze wieloletnie doświadczenie w automatyzacji maszyn dla producentów narzędzi pozwoliło rozszerzyć usługi o AGD. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego oraz produkcja narzędzi łączy ze sobą wymagania precyzyjnego montażu, elastyczności produkcji oraz śledzenia produktu (traceability). Relokacja maszyn, nowe linie produkcyjne i ciągłe doskonalenie procesów przekłada się również na oczekiwania stawiane robotyce i automatyce.

produkcja agd
Powrót na górę strony