Treść główna

O nas

Firma ZW Automation powstała w 2017 roku w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie rynku na usługi w szeroko rozumianym sektorze automatyki przemysłowej. Naszym atutem jest bardzo duża elastyczność, indywidualne podejście, wysoki profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie inżynierów w zespole. Jako zespół wprowadzamy innowacyjne rozwiązania przemysłowe. Przede wszystkim dostosowujemy rozwiązania do indywidualnych celów biznesowych przedsiębiorstwa. Zawsze działamy dla dobra klienta, ponieważ wierzymy, że dobrze wykonana usługa jest najlepszą formą reklamy. Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i chętnie podejmujemy się nawet najcięższych zadań. Dzięki tym cechom, jesteśmy w stanie rozwiązywać stawiane przed nami problemy w sposób szybki i skuteczny.

ZW Automation działa na polskim i zagranicznym rynku, oferując kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i robotyzacji oraz systemów DCS. Ponadto świadczymy usługi w zakresie projektowania i prefabrykacji szaf automatyki oraz kompleksowego wykonywania projektów wraz z okablowaniem obiektowym.

Nasza kadra stanowi połączenie wieloletniego doświadczenia zdobytego w pracy na rzecz wielu gałęzi przemysłu z entuzjazmem oraz świeżym spojrzeniem młodych inżynierów. Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w firmie sprzyjała twórczej pracy i rozwojowi osobistemu.

Co nas wyróżnia

Kompleksowa usługa

Jako specjaliści oferujemy kompleksowe usługi związane z szeroko rozumianą technologią przemysłową

Skuteczne rozwiązania

Wprowadzamy skuteczne rozwiązania oparte na najnowszej technologii oraz doświadczeniu naszych pracowników

Fachowy zespół

Posiadamy wykwalifikowany zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży

Najlepsza jakość usług

Dla nas najlepszą formą reklamy jest zadowolony klient, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasz zespół oferował usługi na najwyższym poziomie

Nasze realizacje

Powrót na górę strony